Niespodzianki podczas Dnia Otwartego PŁ

Czy jesteście gotowi na Dzień otwarty Politechniki Łódzkiej? Oprócz wykładów i warsztatów mamy dla Was także kilka niespodzianek. Czy wiecie, jakie pamiątki z wydarzenia będziecie mogli zabrać ze sobą do domu?

Wśród atrakcji dnia otwartego czeka na Was fotobudka 360 stopni, w której możecie nakręcić niezpomniany filmik ze swoimi znajomymi. Wykorzystajcie do tego przygotowane przez nas atrybuty przyszłych inżynierów: kaski, probówki, okulary ochronne. Dzięki nim już dziś poczujcie się jak studenci Politechniki Łódzkiej. Przygotowaliśmy dla Was także tabliczki matematyczne, z którymi możecie zapozować ze znajomymi na naszej ściance. Pamiętajcie, by oznaczyć profil naszej uczelni w social mediach.

Przygotowaliśmny dla Was także specjalny konkurs TikTokowo - Instagramowy. Już dziś sprawdźcie regulamin i świętujcie z nami Światowy Dzień Matematyki 14 marca!

Do zobaczenia na Politechnice Łódzkiej!

Regulamin konkursu SM PŁ